středa 24. června 2020
10:00 DBF & Divadlo Lampion: ŠŤASTNÝ PRINC Loď Tajemství Koupit lístky
15:00 DBF & Divadlo Lampion: ŠŤASTNÝ PRINC Loď Tajemství Koupit lístky
19:00 Le P’tit Cirk: LES DODOS Park Hořejšího nábřeží Koupit lístky
20:30 Divadlo bratří Formanů: OBLUDÁRIUM Smíchovská náplavka Koupit lístky
čtvrtek 25. června 2020
  17:00 DBF & Divadlo Lampion: ŠŤASTNÝ PRINC Loď Tajemství Koupit lístky
  18:00 Los Galindos: UduL Park Hořejšího nábřeží Koupit lístky
  19:00 DBF & Divadlo Lampion: ŠŤASTNÝ PRINC Loď Tajemství Koupit lístky
  20:30 Divadlo bratří Formanů: OBLUDÁRIUM Smíchovská náplavka Koupit lístky
pátek 26. června 2020
  10:00 DBF & Divadlo Lampion: ŠŤASTNÝ PRINC Loď Tajemství Koupit lístky
  18:00 Los Galindos: UduL Park Hořejšího nábřeží Koupit lístky
  19:00 Le P’tit Cirk: LES DODOS Park Hořejšího nábřeží Koupit lístky
sobota 27. června 2020
  19:00 Le P’tit Cirk: LES DODOS Park Hořejšího nábřeží Koupit lístky
  20:30 Divadlo bratří Formanů: OBLUDÁRIUM Smíchovská náplavka Koupit lístky
neděle 28. června 2020
  18:00 Los Galindos: UduL Park Hořejšího nábřeží Koupit lístky
  19:00 Le P’tit Cirk: LES DODOS Park Hořejšího nábřeží Koupit lístky
pondělí 29. června 2020
  19:00 Divadlo bratří Formanů: OBLUDÁRIUM Smíchovská náplavka Koupit lístky
  20:00 Los Galindos: UduL Park Hořejšího nábřeží Koupit lístky
  21:00 Wariot Ideal & Petr Forman: ILUZIONISTA Loď Tajemství Koupit lístky
úterý 30. června 2020
  19:00 Divadlo bratří Formanů: OBLUDÁRIUM Smíchovská náplavka Koupit lístky
  20:00 Los Galindos: UduL Park Hořejšího nábřeží Koupit lístky
  21:00 Wariot Ideal & Petr Forman: ILUZIONISTA Loď Tajemství Koupit lístky
středa 1. července 2020
  19:00 Le P’tit Cirk: LES DODOS Park Hořejšího nábřeží Koupit lístky
  21:00 Wariot Ideal & Petr Forman: ILUZIONISTA Loď Tajemství Koupit lístky
čtvrtek 2. července 2020
  18:00 Los Galindos: UduL Park Hořejšího nábřeží Koupit lístky
  19:00 Le P’tit Cirk: LES DODOS Park Hořejšího nábřeží Koupit lístky
  20:30 Divadlo bratří Formanů: OBLUDÁRIUM Smíchovská náplavka Koupit lístky
pátek 3. července 2020
  18:00 Los Galindos: UduL Park Hořejšího nábřeží Koupit lístky
  19:00 Le P’tit Cirk: LES DODOS Park Hořejšího nábřeží Koupit lístky
  20:30 Divadlo bratří Formanů: OBLUDÁRIUM Smíchovská náplavka Koupit lístky
sobota 4. července 2020
  18:00 Los Galindos: UduL Park Hořejšího nábřeží Koupit lístky
  19:00 Divadlo bratří Formanů: OBLUDÁRIUM Smíchovská náplavka Koupit lístky
středa 24. června 2020
10:00 DBF & Divadlo Lampion: ŠŤASTNÝ PRINC Loď Tajemství Koupit lístky
15:00 DBF & Divadlo Lampion: ŠŤASTNÝ PRINC Loď Tajemství Koupit lístky
19:00 Le P’tit Cirk: LES DODOS Park Hořejšího nábřeží Koupit lístky
20:30 Divadlo bratří Formanů: OBLUDÁRIUM Smíchovská náplavka Koupit lístky
čtvrtek 25. června 2020
  17:00 DBF & Divadlo Lampion: ŠŤASTNÝ PRINC Loď Tajemství Koupit lístky
  18:00 Los Galindos: UduL Park Hořejšího nábřeží Koupit lístky
  19:00 DBF & Divadlo Lampion: ŠŤASTNÝ PRINC Loď Tajemství Koupit lístky
  20:30 Divadlo bratří Formanů: OBLUDÁRIUM Smíchovská náplavka Koupit lístky
pátek 26. června 2020
  10:00 DBF & Divadlo Lampion: ŠŤASTNÝ PRINC Loď Tajemství Koupit lístky
  18:00 Los Galindos: UduL Park Hořejšího nábřeží Koupit lístky
  19:00 Le P’tit Cirk: LES DODOS Park Hořejšího nábřeží Koupit lístky
sobota 27. června 2020
  19:00 Le P’tit Cirk: LES DODOS Park Hořejšího nábřeží Koupit lístky
  20:30 Divadlo bratří Formanů: OBLUDÁRIUM Smíchovská náplavka Koupit lístky
neděle 28. června 2020
  18:00 Los Galindos: UduL Park Hořejšího nábřeží Koupit lístky
  19:00 Le P’tit Cirk: LES DODOS Park Hořejšího nábřeží Koupit lístky
pondělí 29. června 2020
  19:00 Divadlo bratří Formanů: OBLUDÁRIUM Smíchovská náplavka Koupit lístky
  20:00 Los Galindos: UduL Park Hořejšího nábřeží Koupit lístky
  21:00 Wariot Ideal & Petr Forman: ILUZIONISTA Loď Tajemství Koupit lístky
úterý 30. června 2020
  19:00 Divadlo bratří Formanů: OBLUDÁRIUM Smíchovská náplavka Koupit lístky
  20:00 Los Galindos: UduL Park Hořejšího nábřeží Koupit lístky
  21:00 Wariot Ideal & Petr Forman: ILUZIONISTA Loď Tajemství Koupit lístky
středa 1. července 2020
  19:00 Le P’tit Cirk: LES DODOS Park Hořejšího nábřeží Koupit lístky
  21:00 Wariot Ideal & Petr Forman: ILUZIONISTA Loď Tajemství Koupit lístky
čtvrtek 2. července 2020
  18:00 Los Galindos: UduL Park Hořejšího nábřeží Koupit lístky
  19:00 Le P’tit Cirk: LES DODOS Park Hořejšího nábřeží Koupit lístky
  20:30 Divadlo bratří Formanů: OBLUDÁRIUM Smíchovská náplavka Koupit lístky
pátek 3. července 2020
  18:00 Los Galindos: UduL Park Hořejšího nábřeží Koupit lístky
  19:00 Le P’tit Cirk: LES DODOS Park Hořejšího nábřeží Koupit lístky
  20:30 Divadlo bratří Formanů: OBLUDÁRIUM Smíchovská náplavka Koupit lístky
sobota 4. července 2020
  18:00 Los Galindos: UduL Park Hořejšího nábřeží Koupit lístky
  19:00 Divadlo bratří Formanů: OBLUDÁRIUM Smíchovská náplavka Koupit lístky