Ve smokingu to může být princ… no, anebo číšník…

Termíny představení:
24. 5. 2024 – 26. 5. 2024

Koupit lístky

450 Kč – 650 Kč

Rodinné představení: doporučená věková hranice 6 let
Délka: 70 minut bez přestávky
Místo: Erpet Centrum, Praha 5 – Smíchov

Když světoznámý režisér Ettore Scola natočil své velmi úspěšné dílo Tančírna, určitě netušil, že se právě tento film z počátku osmdesátých let stane inspirací i pro skupinu nadšených umělců ze souboru My!Laika.

V místním (omšelém) baru se na La Soirée potkává řada výstředních postav a charakterů. Koberec, pohovka a orchestr „Tenedor Libre“ („All you can eat“) hraje romanticky Chopina a zběsile metal. Čas plyne ve svém vlastním tempu a vzájemné vztahy štamgastů se postupně mění na cirkusová čísla o neobyčejné lidskosti.

Nenechte si ujít humorní cirkusový kabaret, kde mimo akrobacií, žonglování, a jiných triků společně prozkoumáme lidskou jedinečnost v pomíjivém čase a prostoru.

Soubor My!Laika vznikl v roce 2009. V roce 2010 získal prestižní ocenění Jeune Talent de Cirque se svou show Popcorn Machine. Se svými představeními se pravidelně účastní nejvýznamnějších evropských festivalů.

Galerie fotografií

Orchestr: Philine Dahlmann, Sandro Angius, Giacomo Martini
Vystupující: Caterina Fort jako Giudy Falsaperla | Edoardo Demontis jako Speach-guy | Johnatan Frau & Eliel Dias Soarez jako Basaglia | Dominique Joannon jako slečna Klette | Cecilia Campos jako Celinda | Salvatore Frasca jako Freddie | Samanta Fois jako Sabrine
Technik: Manue Guilbert
Difúze/Produkce: Nico Agüero
Administrativa/Produkce: Les Thérèses
Rezidence: La Ballena Kulturkosmos, Lärz, Germany