Cirkusoví básníci My!Laika vystupují z tradičního rámce divadla a cirkusu.

Termíny představení:
29. 5. 2024 – 1. 6. 2024

Koupit lístky

450 Kč – 650 Kč

Rodinné představení: doporučená věková hranice 7 let
Délka: 70 minut bez přestávky
Místo: Erpet Centrum, Praha 5 – Smíchov

Jest více věcí na nebi a zemi, Horatio, než naše mudrctví má ve snách zdání. (William Shakespeare, Hamlet; překlad: J. V. Sládek)

Cirkusoví básníci My!Laika vzdali snahu skutečně porozumět světu a místo toho se rozhodli zabývat se ještě intenzivněji vším nepochopitelným, aby si tak vytvořili svůj vlastní vesmír.

Představení „Winter” vystupuje z tradičního rámce divadla a cirkusu. Prudké kontrasty černé a bílé, neustálé vibrování nálad a různé techniky vytvářejí zajímavé napětí mezi fyzickým a mentálním světem. Nechybí akrobacie, létající židle, loutky, žonglování, halový country bál, živá hudba či plastové polovičky ledních medvědů. Proč? Prostě proto.

Takže, sundejte si brýle. Nebo si je půjčte od souseda. Natáhněte ruce vpřed a pojďte s námi do poslední místnosti, která vám ještě zůstává.

Soubor My!Laika vznikl v roce 2009. V roce 2010 získal prestižní ocenění Jeune Talent de Cirque se svou show Popcorn Machine. Se svými představeními se pravidelně účastní nejvýznamnějších evropských festivalů.

Galerie fotografií

Autoři a vystupující: Philine Dahlmann, Salvatore Frasca, Edoardo Demontis, Maristella Tesio
Technik: Manue Guilbert
Asistent tvorby: Giacomo Martini
Dramaturgie: Florent Bergal
Dohled a světla: Clément Bonin
Kostýmy: Rose Opdenhoff & My!Laika
Produkce: Nico Agüero
Administrativa/Produkce: Les Thérèses
Fotografie: Guido Mencari, Certaldo Macelli, Aruna Canevascini, Katharina Bauer, Ken Buslay, Francis Rodor, Circusögraphy