Milí diváci, soubor Le P’tit Cirk bohužel na letošní ARENĚ nebude.

Milí příznivci festivalu ARENA,

jak jsme řekli, „ARENA bude!“, a tak na přípravách festivalu intenzivně pracujeme i přes stále trvající částečná omezení.

Při vší snaze udržet festivalový program kompletní, se, bohužel, nakonec ze své letošní účasti omluvil Le P‘tit Cirk s inscenací Les Dodos. Důvodem tohoto jejich nelehkého rozhodnutí je skutečnost, že byli nuceni přerušit svou produkci na více než rok. Akrobaté z Le P‘tit Cirk podávají na scéně výjimečné akrobatické výkony. K udržení jejich absolutní přesnosti a kvality, které mají vliv nejen na úroveň představení, ale též na bezpečnost akrobatů, je třeba neustálého tréninku a opakování. Nouzový stav nedovoloval profesionálním akrobatům dodržovat jejich každodenní plnohodnotný trénink, a oni se tak po roční pauze nemohou opřít o svou stoprocentní kondici a vystavili by se tedy většímu riziku.

Jejich rozhodnutí naprosto respektujeme a věříme, že se nám podaří tuto výjimečnou show přivézt na ARENU 2022! O termínu již jednáme, stojí to totiž za to!!!

Ti z Vás, kteří si zakoupili vstupenku na představení Les Dodos, si ji tedy mohou vyměnit za jiné představení z našeho letošního programu. Nebo samozřejmě požádat o navrácení vstupného. O konkrétních možnostech postupu Vás bude emailem informovat společnost GoOut.

Na programu stále zůstávají španělští Los Galindos s jejich inscenací UduL, one-man show Iluzionista Vojty Švejdy v režii Petra Formana, Šťastný princ v režii Matěje Formana vhodný pro celou rodinu anebo třeba obnovená premiéra kultovního Obludária z dílny Divadla bratří Formanů.

Věříme, že nám zůstanete i přes to nakloněni a že se tradičně na přelomu června a července potkáme na Smíchovské náplavce.

Těšíme se na Vás,

Vaše Divadlo bratří Formanů