Sítotisk na trička s KOKO Fashion

Termíny dílen:
25. 5., 26. 5. a 1. 6. 2024

50 Kč – 120 Kč (tisk jedné barvy na vlastní triko)

V časech: 12:00 – 18:00
Místo: Erpet Centrum, Praha 5

Rodinná firma Koko fashion na ARENU přiváží jedinečnou možnost trochu si zablbnout a přitom si natisknout krásné triko! Naučíte se, co je to sítotisk, popřípadě šablonový tisk a jak se s těmito technikami dá pracovat při potiskování látky. Proto neváhejte a přijďte se podívat k našemu tiskařskému stolu.

AHOJ! a TISKU ZDAR!!!
Koko a Tom

Galerie fotografií


Dřevěná dílna Báry Hubené

Termíny dílen:
25. 5., 26. 5. a 1. 6. 2024

50 Kč – 200 Kč (příspěvek na materiál)

V časech: 12:00 – 18:00
Místo: Erpet Centrum, Praha 5

Chcete si vyrobit loutku nebo hračku ze dřeva? Přijďte do Dřevěné dílny, vyvrtejte do dřeva díru, zatlučte hřebíky, přilepte látku a odneste si domů marionetu, kytaru, foťák, ptáčka, rybičku, nebo odplujte na vlastnoručně vyrobené lodičce a staňte se součástí divadelního festivalu ARENA!
Dílnu vede výtvarnice a scénografka Bára Hubená, věk účastníků tvořivé dílny je
neomezen…

Bára Hubená je loutkářka, hračkářka, scénická výtvarnice. Po studiu na Střední uměleckoprůmyslové škole, obor hračka, a na Divadelní akademii múzického umění, Katedra alternativního a loutkového divadla, byla osm let scénografkou Dejvického divadla. Loutkové výpravy vytvořila také pro Naivní divadlo Liberec, Říši loutek, Buchty a loutky, Hafan studio nebo Bratislavské bábkové divadlo. 20 let vyrábí dekorace a loutky pro divadelní spolek LokVar . Od roku 2006 vede pravidelné kurzy Dřevěné dílny pro děti. S veřejností vyrábí hračky a loutky ze dřeva na festivalu Loutkářská Chrudim, Ejhle loutka, Aréna bratří formanů, Hrnčířské trhy Beroun a Kampa, Folkové prázdniny….